Rozpocznij psychoterapię już dziś. Zamów bezpłatny pakiet.

Dowiesz się wszystkiego bez zobowiązań, anonimowo, otrzymasz bezpłatną konsultację i diagnozę wraz z omówieniem testów.

Zamów pakiet diagonostyczny

(Po pierwszej konsultacji, ustaleniu formy terapii, nurtu terapeutycznego, prowadzącego terapeuty oraz celów terapii zdecydujesz czy chcesz kontynuować)

Inga Borzęcka

Nurty psychoterapeutyczne:

Pracuje w podejściu systemowym, psychodynamicznym i humanistycznym.

Z jakimi pacjentami pracuje:

Prowadzi terapię indywidualną, par/małżeństw i rodzin.

Pracuje z osobami dorosłymi.

Zajmuje się pracą z osobami cierpiącymi na depresję, niską samoocenę, problemy w obrębie tożsamości, problemy w relacjach z bliskimi, z innymi ludźmi. Chętnie pracuje z Klientami, którzy chcą przyjrzeć się sobie w różnych aspektach swojej osobowości, swojemu funkcjonowaniu w relacjach, pogłębić samoświadomość, a także z tymi, którzy są zdecydowani dokonać zmian w swoim charakterze.

Także z osobami, które same nie są uzależnione, ale mają w swoim doświadczeniu życie w rodzinie z problemem uzależnienia lub choroby psychicznej.

Cierpliwie pracuje z osobami, które przeżyły trudne, bolesne straty.

Edukacja:

  • Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją psychologia wychowawcza stosowana.
  • Ukończyła czteroletnie szkolenie terapeutyczne w Studium Terapii Rodzin przy Stowarzyszeniu OPTA – skoncentrowane na psychodynamicznym i systemowym podejściu w pracy terapeutycznej.
  • Poszerza doświadczenie terapeutyczne podczas wolontariatów i staży (zakończony na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Szpitalu Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie).
  • Swoją wiedzę oraz rozumienie Klientów poszerza poddając swoją pracę superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  • Ukończyła także studia filologiczne na Uniwersytecie Warszawskim.
  • Jest również mediatorem rodzinnym.

    Prowadzi mediacje rodzinne w sytuacjach około rozwodowych, spadkowych i w trudnych sytuacjach wychowawczych (między dorosłymi i nastoletnimi dziećmi).

Doświadczenie w zawodzie:

Od 2012 r. pracuję terapeutycznie z osobami indywidualnymi, parami/małżeństwami i rodzinami. Mam doświadczenie w pracy z grupą terapeutyczną. Od 2007 roku pracuje także, jako mediator rodzinny.

Odbyłam staż kliniczny na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Szpitalu Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego w Warszawie.

Poznaj rodzaje i skuteczność w terapii w różnych Obszarach Pomocy

Skuteczność terapii

Wykres przedstawia ocenę pacjentów skuteczności terapii psychodynamicznej

Skuteczność terapii

Najwięcej pacjentów kończy terapię psychodynamiczną