Rozpocznij psychoterapię już dziś. Zamów bezpłatny pakiet.

Dowiesz się wszystkiego bez zobowiązań, anonimowo, otrzymasz bezpłatną konsultację i diagnozę wraz z omówieniem testów.

Zamów pakiet diagonostyczny

(Po pierwszej konsultacji, ustaleniu formy terapii, nurtu terapeutycznego, prowadzącego terapeuty oraz celów terapii zdecydujesz czy chcesz kontynuować)

Katarzyna Serafin

Katarzyna Serafin

Nurty psychoterapeutyczne

W pracy terapeutycznej stosuje model zintegrowany, łączący metody z zakresu psychoterapii psychodynamicznej, systemowej i psychodramy. Z najmłodszymi prowadzę terapię zabawą.

Z jakimi pacjentami pracuje

Zajmuję się kompleksowym wsparciem psychologicznym oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzę konsultacje dla rodziców.

Pracuję z dziećmi doświadczającymi trudności emocjonalnych, z zaburzeniami związanymi z lękiem, trudnościami w radzeniu sobie ze stresem i relacjami z rówieśnikami, zaburzeniami zachowania, mutyzmem, autyzmem, Zespołem Aspergera oraz  trudnościami w adaptacji i nauce w przedszkolu i szkole.

Edukacja

Jestem absolwentką psychologii KUL, realizowałam specjalizacje psychologii klinicznej i psychoterapii oraz psychologii edukacji i komunikacji. Szkolę się ramach Całościowego Kursu Psychoterapii pod kier. dr hab. Cechnickiego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W procesie certyfikacji na asystenta psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy. Ukończyłam kurs trenerski „Szkoła dla Rodziców i wychowawców”. Odbywam staż kliniczny w ośrodku terapii rodzin i par. Brałam udział w licznych szkoleniach z zakresu psychologii i rozwoju dziecka.

Doświadczenie w zawodzie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w placówkach oświatowych, centrach terapeutycznych, w Specjalistycznej Poradni dla Rodzin, Poradni Zdrowia Psychicznego i Uzależnień,  Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Kaczyńskiego, fundacjach oraz ośrodkach pomocy społecznej. Prowadzę konsultacje psychologiczne i wychowawcze, poradnictwo psychologiczne, warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców i nauczycieli oraz treningi umiejętności społecznych. Mam 5 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Poznaj rodzaje i skuteczność w terapii w różnych Obszarach Pomocy

Skuteczność terapii

Wykres przedstawia ocenę pacjentów skuteczności terapii psychodynamicznej

Skuteczność terapii

Najwięcej pacjentów kończy terapię psychodynamiczną