Rozpocznij psychoterapię już dziś. Zamów bezpłatny pakiet.

Dowiesz się wszystkiego bez zobowiązań, anonimowo, otrzymasz bezpłatną konsultację i diagnozę wraz z omówieniem testów.

Zamów pakiet diagonostyczny

(Po pierwszej konsultacji, ustaleniu formy terapii, nurtu terapeutycznego, prowadzącego terapeuty oraz celów terapii zdecydujesz czy chcesz kontynuować)

Obszar pomocy

Masz problem, z którym nie możesz sobie poradzić?
Sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Dzięki współpracy z wieloma specjalistami, psychologami i psychoterapeutami możemy dobrać dla Ciebie najlepszą formę i nurt psychoterapii do rozwiązania Twoich problemów. Jaka forma terapii jest najlepsza? Każda forma terapii może Ci pomóc, lecz prawidłowe dopasowanie formy, nurtu i prowadzącego terapeuty pozwoli na uzyskanie skutecznej pomocy. Czy ktoś się dowie o moich problemach? Relacja terapeuty z pacjentem, wspierana i nadzorowana przez superwizora jest objęta tajemnicą zawodową

Jakie mogą być przyczyny problemów?

Nasze problemy często nie są proste do zdefiniowania a ich przyczyny są skomplikowane. To dlatego, że każdy z nas, oprócz tego, że posiada swoją sferę osobistą, funkcjonuje także w wielu innych obszarach. Do najważniejszych należy nasza sfera rodzinna i zawodowa. Obszary te się przenikają. Na nasze życie zawodowe ma wpływ sfera rodzinna, a problemy osobiste przekładają się na życie całej rodziny, itd. Dla naszego rozwoju i dobrego funkcjonowania, ważne jest, więc żeby żadna ze sfer nie była zaburzona i aby między sferami panowała równowaga. Psychoterapia pomaga w zrozumieniu przyczyn problemów, rozwiązaniu ich i poprawieniu komfortu życia.

Oferta dla Klientów Indywidualnych

Psychoterapia Indywidualna, Par, Grupowa, Coaching osobisty, rodzinny, zawodowy Cennik

Oferta dla firm

Wsparcie psychologiczne dla pracowników

Outsorcing coachingu i rozwoju zawodowego Abonemen

Poznaj ofertę dla biznesu

Poznaj rodzaje i skuteczność w terapii w różnych Obszarach Pomocy

Skuteczność terapii

Wykres przedstawia ocenę pacjentów skuteczności terapii psychodynamicznej

Skuteczność terapii

Najwięcej pacjentów kończy terapię psychodynamiczną