Rozpocznij psychoterapię już dziś. Zamów bezpłatny pakiet.

Dowiesz się wszystkiego bez zobowiązań, anonimowo, otrzymasz bezpłatną konsultację i diagnozę wraz z omówieniem testów.

Zamów pakiet diagonostyczny

(Po pierwszej konsultacji, ustaleniu formy terapii, nurtu terapeutycznego, prowadzącego terapeuty oraz celów terapii zdecydujesz czy chcesz kontynuować)

Frenchizing

Oferta dla psychologów

Od 1993 roku w ramach sieci gabinetów psychoterapeutycznych MindMed.pl nawiązujemy współprace z najlepszymi psychologami specjalizującymi się w jednym z wiodących nurtów psychoterapeutycznych: psychodynamicznym, psychoanalitycznym, systemowym, integracyjnym. W ramach naszej działalności zajmujemy się interwencjami kryzysowymi, prowadzimy psychoterapie dostosowana do potrzeb naszych pacjentów (w tym indywidualna, grupowa, rodzinna oraz par), a także pomagamy w rozwoju osobistym, rodzinnym i zawodowym prowadzać szereg warsztatów oraz coaching. Nasi specjaliści pracując pod stalą super wizja najlepszych psychologów maja możliwość rozwoju, specjalizacji oraz skupienia się na pracy zawodowej, ponieważ w sieci MindMed odciążamy psychologów od obowiązków biznesowy, administracyjnych. Dzięki systemowi monitorowania i oceny każdy z psychologów ma możliwość zweryfikowania swoich kwalifikacji, porównania i nauki w ramach zespołu, a także otrzymuje bezpośredni feedback od pacjentów kończących terapie, dzięki czemu ma możliwość ciągłego rozwoju i ponoszenia umiejętności. Najlepszym psychologom pragnącym rozpocząć prace samodzielna umożliwiamy nawiązanie współpracy franczyzowej, w ramach której istnieje możliwość utworzenia nowego ośrodka, gdzie psycholog obejmujący funkcje Kierownika Medycznego MindMed, może samodzielnie zarządzać gabinetem i czerpać satysfakcje z własnej pracy oraz dodatkowe zyski z rozwoju.

Na czym polega franchizing w MindMed Instytut?

Aby dołączyć do naszego zespołu musisz przejść proces selekcji. Doświadzeni terapeuci o podłożu psychologicznym mogą rowijać się w ramach MindMed Instytut pozostając właścicielami i osobami odpowiedzialnymi za swoją firmę. W ramach współpracy franczyzowej MindMed udostępnia szerego rozwiązań informatycznych, obsługę administracyjną, zajmujemy się kwestiami marketingowymi oraz udostępniamy wiedzę i doświadczenie naszych pracowników. Pozostając właścicielem swojego gabinetu możesz korzystać z renomy oraz możliwości marketingowych zapewnianych przed dostęp do know-how, dzięki czemu masz zagwarantowany dostęp do najlepszej wiedzy marketingowej, zarządczej i możesz skupić się na wykonywaniu swojej pracy tj. pomaganu ludziom.

Zapraszamy do współracy psychologów pragnących rowijać swoj gabinet w stabilnym i sprawdzonym modelu biznesowym.

Prosimy o kontakt na adres rekrutacja@psychoterapia.org

Oferta dla Klientów Indywidualnych

Psychoterapia Indywidualna, Par, Grupowa, Coaching osobisty, rodzinny, zawodowy Cennik

Oferta dla firm

Wsparcie psychologiczne dla pracowników

Outsorcing coachingu i rozwoju zawodowego Abonemen

Poznaj ofertę dla biznesu

Poznaj rodzaje i skuteczność w terapii w różnych Obszarach Pomocy

Skuteczność terapii

Wykres przedstawia ocenę pacjentów skuteczności terapii psychodynamicznej

Skuteczność terapii

Najwięcej pacjentów kończy terapię psychodynamiczną