Rozpocznij psychoterapię już dziś. Zamów bezpłatny pakiet.

Dowiesz się wszystkiego bez zobowiązań, anonimowo, otrzymasz bezpłatną konsultację i diagnozę wraz z omówieniem testów.

Zamów pakiet diagonostyczny

(Po pierwszej konsultacji, ustaleniu formy terapii, nurtu terapeutycznego, prowadzącego terapeuty oraz celów terapii zdecydujesz czy chcesz kontynuować)

O nas

Czym się zajmujemy?
Dowiedz się co nas wyróżnia.

www.psychoterapia.org to organizacja zrzeszająca najlepszych psychoterapeutów, dyplomowanych psychologów, ze specjalizacjami w renomowanych nurtach psychoterapeutycznych. Współpracujemy z Polskim Instytutem Psychoterapii oraz z siecią gabinetów psychoterapeutycznych MindMed.pl na terenie całej Polski.

Oferta dla klientów indywidualnych

Nasza idea opiera się na świadczeniu profesjonalnych usług psychologicznych w trzech najważniejszych obszarach życia: osobistym, rodzinnym i zawodowym. Pomagamy naszym pacjentom w zbalansowaniu swojego życia jak i w rozwoju emocjonalnym oraz zawodowym. Naszym celem jest udzielenie pomocy każdemu indywidualnemu pacjentowi. Zapewniamy najwyższą jakość usług psychoterapeutycznych w kraju dzięki systemowi MindMed®, w ramach którego każdy pacjent otrzymuje w pakiecie całościową pomoc, opiekę Kierownika Medycznego, doradztwo i możliwość doboru właściwego nurtu, psychologa i formy terapii, a także dostosowanie rodzaju pomocy i rozwoju psychologicznego do indywidualnych potrzeb.

Udzielamy usług klientom indywidualnym, pragnącym rozwiązać swoje problemy z zachowaniem zasad prywatności i poufności, jak i klientom korporacyjnym obejmując pomocą psychologiczną zespoły pracowników.

Oferta dla firm

W naszym programie CSR, skierowanym do firm dbających o pracowników, świadczymy usługi całodobowego wsparcia psychologicznego, obejmującego zarówno obszar zawodowy jak i osobisty pracowników. Edukujemy zespoły pracowników w zakresie ochrony zdrowia psychicznego, przeciwdziałania wypalenia zawodowego, niwelowania stresu, leczenia depresji podnosząc efektywność i satysfakcje z pracy. W ramach usług dodatkowych świadczymy usługi podstawowej jak i całościowej psychoterapii w ramach pakietów abonamentowych dostosowanych do potrzeb firmy.

Zamów wizytę naszego Kierownika Medycznego w danym mieście, aby poznać szczegóły i zasady współpracy w ramach programu Pomoc psychologiczna w Twojej firmie.

Dzięki współpracy z wieloma specjalistami, psychologami i psychoterapeutami możemy dobrać dla Ciebie najlepszą formę i nurt psychoterapii do rozwiązania Twoich problemów.

Jaka forma terapie jest najlepsza?
Każda forma terapii może Ci pomóc, lecz prawidłowe dopasowania formy, nurtu i prowadzącego terapeuty pozwoli na uzyskanie skutecznej pomocy.
Czy ktoś się dowie o moich problemach?
Relacja terapeuty z pacjentem, wspierana i nadzorowana przez superwizora jest objęta tajemnicą zawodową.

Rodzaje terapii

Terapeuci Psychodynamiczni

Terapeuta pomaga pacjentowi w rozwiązaniu nieświadomych konfliktów, w przepracowaniu trudnych wątków jego życia.

Terapeuci Psychoanalityczni

Psychoterapia psychoanalityczna pozwala rozwiązać ten problem poprzez analizowanie nieświadomych treści, snów, skojarzeń.

Terapeuci Integratywni

Terapia integratywna jest bardzo dobrym rozwiązaniem niemal we wszystkich przypadkach.

Psycholog - Interwencja kryzysowa

Jeśli spotkało cię nieszczeście, przeżywasz traumę, "zawaliło" Ci się życie uzyskasz wsparcie w postaci interwencji kryzysowej.

Terapeuci Systemowi

Jeśli masz problem rodzinny lub z dzieckiem, w Twojej rodzinie źle się dzieje ta forma terapii jest najskuteczniejsza.

Inne formy terapii

Ze względu na niską skuteczność poniższe formy terapii rzadko są wykorzystywane przez naszych specjalistów.

Oferta dla Klientów Indywidualnych

Psychoterapia Indywidualna, Par, Grupowa, Coaching osobisty, rodzinny, zawodowy Cennik

Oferta dla firm

Wsparcie psychologiczne dla pracowników

Outsorcing coachingu i rozwoju zawodowego Abonemen

Poznaj ofertę dla biznesu

Poznaj rodzaje i skuteczność w terapii w różnych Obszarach Pomocy

Skuteczność terapii

Wykres przedstawia ocenę pacjentów skuteczności terapii psychodynamicznej

Skuteczność terapii

Najwięcej pacjentów kończy terapię psychodynamiczną