Rezerwacja telefoniczna

Podaj swoje dane, oddzwonimy.

 

Prosimy o wskazanie miejscowości, w której chcieliby Państwo umówić pierwszą konsultację.

Pierwsza konsultacja

Pierwsza Konsultacje, spotkanie diagnostyczne z kierownikiem medycznym ośrodka, dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą umożliwi Państwu zapoznanie się z naszą ofertą, udzelone zostaną odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania związane z samą terapia, zasadami, czasem trwania, ale przede wszystkim pozwolą na dopasowanie rodzaju oraz formy terapii, a także psychologa-psychoterapeuty pracującego w odpowienidm nurcie.
Pozostając w kontacie z Kierownikiem Medycznym będziecie Pastwo mieli możliwość zwrócenia się z pytaniami i wątpliwościami w dowolnym momencie trwania terapii, a także po jej zakończeniu.
Dzięki naszemy wieloletniemu doświadczeniu w zakresie psychoterapii pomożemy Państwu w rozwiązaniu problemów w sposób trwały.
Nasi Kierownicy Medyczni pozostają do Państwa dyspozycji.

Jak rozpocząć?

Aby rozpocząć psychoterapie u certyfikowanego specjalisty psychologa, psychoterapeuty należącego do sieci MindMed Instytut, umów wizytę online poprzez poniższy formularz. Pierwsza wizyta konsultacyjno-diagnostyczna z Kierownikiem Medycznym Zespołu pozwoli nam na rozpoznanie Twoich potrzeb oraz dopasowanie formy oraz rodzaju terapii, aby udzielić najskuteczniejszej pomocy. W Pakiecie Diagnostycznym (konsultacja, testy oraz diagnoza) dowiesz się wszystkiego na temat naszych usług: pomocy psychologicznej, psychoterapii, coachingu, warsztatów, a nasi specjaliści udziela Ci wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania związane z terapia oraz indywidualnie zdiagnozuje Twój przypadek.

Poznaj rodzaje i skuteczność w terapii w różnych Obszarach Pomocy

Skuteczność terapii

Wykres przedstawia ocenę pacjentów skuteczności terapii psychodynamicznej

Skuteczność terapii

Najwięcej pacjentów kończy terapię psychodynamiczną