Zamów bezpłatny test online

Jeśli chcielibyście się Państwo dowiedzieć się więcej na temat własnej osobowości i zrozumieć przyczny swoich wyborów czy codziennych zachowań przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną ofertę. 

U nas test wykonujesz za darmo oszczędzając nawet 200zł.

Prosimy o podanie swojego numeru telefonu w formularzu po prawej, abyśmy mogli oddzwonić i wyjaśnić jak należy zintepretować wyniki testu.

Skontaktuje się z Tobą psycholog z doświadczeniem psychoterapeutycznym, który odpowie na Państwa pytania i pomoże w zrozumieniu swojego profilu osobowości. 

Czym jest autoportret psychologiczny?

Rozwiązanie testu przede wszystkim da lepszą znajomość samego siebie i możliwość zrozumienia przycznyn i zasad podejmowanych w życiu wyborów.

Poniżej zamieszczamy przykładowe autoportrety osobowości naszych pacjentów. Zapraszamy do stworzenia swojego autoportretu osobowości i sprawdzenia w czym może się nam przydać pomoc psychologa.

 Zobaczysz w których obszarach jesteś najmocniejszy, a na które cechy swojej osobowości należy zwrócić szczególną uwagę. 

Autoportret osobowości w oczach pacjentów

którym serdecznie dziękujemy za informację zwrotną.

Po umówieniu wizyty w ośrodku przed pierwszą konstulacją rozwiązałam testy na podstawie, których zakwalifikowałam się do terapii grupowej. Pomimo kilku wcześniejszych spotkań z psychologiem, byłam pod wrażeniem ilości informacji jakie mogłam się na swój temat dowiedzieć. Właściwie po pierwszym spotkaniu od razu wiedziałam co chciałabym zmienić w swoim życiu i postanowiłam to wdrożyć05.2013

Pewne rzeczy nie są oczywiste, dopóki nie dowiemy się ich od trzeciej, neutralnej strony. Na testy zapiszę całą swoją rodzinę i dopilnuję, aby wszyscy doszli09.2013

Prosimy o podanie numeru telefonu, abyśmy mogli oddzwonić z wynikami testu.

Poznaj rodzaje i skuteczność w terapii w różnych Obszarach Pomocy

Skuteczność terapii

Wykres przedstawia ocenę pacjentów skuteczności terapii psychodynamicznej

Skuteczność terapii

Najwięcej pacjentów kończy terapię psychodynamiczną